+372 5622 4117

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Blogi

Maskimajandus*

26.11.2018
Maskimajandus*

Autor: ALLEEBRA Mereröövli jutud

Allikas: https://alleebra.com/2018/02/maskimajandus/

*ma mainin kohe ära, et ma ei ostnud neid tooteid, need saadeti mulle, aga postitus jääb sellegipoolest neutraalseks ja heade sõnade eest ma raha ei saa! Kui te ei soovi sellest teemast aga midagi kuulda, siis ärge edasi lugege ja oodake järgmist postitust! 

Ma pole kunagi eriline maskitaja olnud. Võibolla sellepärast, et mul pole väga probleemne nahk. AGA olen ma viimasel ajal väga tihti vaadanud youtube’is videosid ilugurudest, kes testivad seda sama maski, mille ka mina nüüd ära sain proovida.

Pilaten Eesti (link) saatis mulle proovimiseks musta maskiga komplekti ning erinevaid kollageeni maske näole.

Kõige rohkem elevil olingi selle musta maski pärast, sest mu jaoks tundus põnev see, et pärast saab uurida, mis kõik jama su pooridest välja tuli :D. Proovisin seda maski koos kaasasolevate toodetega – üks oli mõeldud enne maski pooride avamiseks ja teine oli tooner pärast maski sisse masseerimiseks.

Nendel kahel tootel lõhna erilist polnud, aga maskil oli küll tugev PVA-ga sarnane lõhn juures  otsisin siis koostisosad üles ja hakkasid guugeldama ning eip, ei ühtki sama koostisosa, noh nii igaks juhuks mainin teile :D.

Kuna mul on suhteliselt väikesed poorid, ei olnud vahe märkimisväärne ja maski ära tõmmates ei näinud ma seal väga midagi sees. Küll aga nägin mitut näokarva, mis see ära oli tõmmanud :D. Paar tundi hiljem konstantselt silitan oma nina ja mõtlen, et kas ma kujutan seda endale ette või ta tõesti on siledam. No vist ikka sai mingi jama kätte, sest enne ta küll nii sile mul polnud :D. Mu arvates ei olnud väga valus, ma väga lõua piirile maski ei pannud, sest sealsete karvade pealt oleks olnud valusam ära tirida.  Indrekule tegin sama maski ning tema arvates polnud ka valus. PS kui tõesti on valus maha tõmmata seda maski, siis see tuleb ilusti ka vee ja rätikuga maha ;). Indreku ninapiirkonna sain ma tunduvalt puhtamaks, niiet naised kui teil endal ummistunud pooridega probleeme pole, siis meestele on see küll ülihea toode! Ma ütleks, et kui mul see tuub kunagi otsa peaks saama (seda on päris palju) siis ma ostaks kogu komplekti asemel ainult selle maski, sest kuuma veega rätik näole asetamine paariks minutiks teeb sama hea töö, kui see vedelik, mis seal kaasas oli.

 

Kollageenmaski oli megaamõnus kohe pärast seda teha, see oli nii hea jahe ärritunud nahale sellest maski maha tõmbamisest. Mulle saadeti huulte, silmaaluste ja näo-ning kaelamask, aga proovisin ainult näo oma, sest see kattis kõik ära, kaasaarvatud huuled. Ma kahjuks 20minutit seda peal ei saanud hoida, kuna ta oli väga libe ja see oleks eeldanud, et ma saan pikali olla lebotades kogu see aeg.. no proovi seda teha kui sul on väike Präänik kodus  Mingi aja ma ikka sain hoitud ja pärast nende kõigi toodete kombinatsiooni pole ausalt mu nägu kunagi puhtam ja pehmem olnud  ma pole tegelikult kunagi käinud kuskil kosmeetiku juures, sest pole vajadust olnud, aga siis ongi kodused sellised enda hellitamised selle võrra mõnusamad ja erilisemad. Ma olen suht kindel, et huule ja silma maskid libisevad näol samamoodi ringi, niiet kui neid teete, siis võtke enda aeg ja vastake nii kaua pikali olles meilidele või lihtsalt nautige :).

Kuna nad mulle need tooted saatsid, siis ma ikka palusin, et saaks teile, lugejatele, tänutäheks ka midagi loosida. Loosingi siis reedel välja ühe musta maski ja ühe paari silmamaske!

Selleks, et loosis osaleda, kirjutage kommentaaridesse (siia või Facebooki postituse alla), milline toode teid kõige rohkem nende firmalt huvitab ja jälgige ka nende Facebooki lehte Pilaten Eesti!

Musta Maski Maagia

07.11.2018
Musta Maski Maagia

Autor: Marimell Originaalallikas: https://marimell.eu/musta-maski-maagia/

 

Enne kui me Sandraga reisile läksime, kirjutas mulle Pilaten Eesti, kes küsis, kas tahaksin musta näomaski proovida. Kuna ma eriline maskitaja ei ole ja ainus mask mida ma teha viitsinud olen, ongi see must mask, siis ütlesin, et tavai, pange teele, testime reisil ära.

Kes meie Facebooki laivi ei näinud, siis maske me tõepoolest tegime. Etteruttavalt olgu öeldud, et Sandra armus maski sedavõrd, et ta tegi seda üle päeva ja võttis ülejäänud maski ka endale. 

Aga.. Mul oli kodus umbestäpselt samasugune Pilateni mask – umbestäpselt sellepärast, et kui nö vanal maskil oli hiinakeelne tekst, siis uuel oli inglisekeelne. Ma mõtlesin veel, et mõtle kui lahe, kui neil poleks mitte mingit vahet. Saaks edukalt tõestada, et odav on samahea kui kallis ja pole sel järgitehtud maskil häda midagi. Aga.. Kahjuks ma ei saa seda teha.

See uus mask, mille Pilaten mulle isiklikult enne reisi koju kätte tõi, on hoopis parem. Ma ei ütle, et ta on täiesti teistsugune ja hoopis teise konsistentsiga ja blabla, aga sa saad juba tuubist lastes aru, et ta on kuidagi venivam ja mõnusam. Tõmbad näole ja… Jääd ootele. Ta kuivab kiiremini kui see feikvariant, mis mul kodus on. Ja maha tuleb ta kümme korda lihtsamalt. Ta tulebki tirides ära nagu mõeldud, aga ta ei tee seejuures sulle haiget. Kuigi nö randid jäävad mõlemaga ja lõpu pead maha küürima.

Ehk oli asi ka selles, et lasime enne näol nö üles soojeneda natukene õhtu päikeses ja siis panime maski peale. Soovitatav ongi nägu enne nö sooja rätiku all pehmendada ja poorid avada, et mask paremini töötaks.

Igaljuhul, mina toodet kiidan ja kui vaja, löön “marimell soovitab” templi peale!

Aga kui rääkida nüüd sellest, kas osta 20€ mask ja olla kindel, et see toimib, või tellida Alist 2€ mask, mis su nägu koos karvadega kisub, siis… Ma maksaks 20. Nagu päriselt ka, tähtsam on see, et ma ei pea pärast raiskama 200, et kaheeurose maski tagajärgi likvdeerida. Me ei tea ju never netist tellides, kas see mask on läbinud mõne kontrolli või ei.

Pilaten Eesti tooted on läbinud kõik terviseamaeti kontrolli ja on sealjuures alati varustatud ka sertifikaatidega, et tõedada toote kvaliteeti. Ja minu meelest tõendab kõige paremini asja kvaliteeti see, et seda müüakse ka Ideaalkosmeetikates.

Kes tahab, siis teab, kust head maski saab – pilaten.ee

...