+372 5622 4117

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Musta Maski Maagia

07.11.2018
Musta Maski Maagia

Autor: Marimell Originaalallikas: https://marimell.eu/musta-maski-maagia/

 

Enne kui me Sandraga reisile läksime, kirjutas mulle Pilaten Eesti, kes küsis, kas tahaksin musta näomaski proovida. Kuna ma eriline maskitaja ei ole ja ainus mask mida ma teha viitsinud olen, ongi see must mask, siis ütlesin, et tavai, pange teele, testime reisil ära.

Kes meie Facebooki laivi ei näinud, siis maske me tõepoolest tegime. Etteruttavalt olgu öeldud, et Sandra armus maski sedavõrd, et ta tegi seda üle päeva ja võttis ülejäänud maski ka endale. 

Aga.. Mul oli kodus umbestäpselt samasugune Pilateni mask – umbestäpselt sellepärast, et kui nö vanal maskil oli hiinakeelne tekst, siis uuel oli inglisekeelne. Ma mõtlesin veel, et mõtle kui lahe, kui neil poleks mitte mingit vahet. Saaks edukalt tõestada, et odav on samahea kui kallis ja pole sel järgitehtud maskil häda midagi. Aga.. Kahjuks ma ei saa seda teha.

See uus mask, mille Pilaten mulle isiklikult enne reisi koju kätte tõi, on hoopis parem. Ma ei ütle, et ta on täiesti teistsugune ja hoopis teise konsistentsiga ja blabla, aga sa saad juba tuubist lastes aru, et ta on kuidagi venivam ja mõnusam. Tõmbad näole ja… Jääd ootele. Ta kuivab kiiremini kui see feikvariant, mis mul kodus on. Ja maha tuleb ta kümme korda lihtsamalt. Ta tulebki tirides ära nagu mõeldud, aga ta ei tee seejuures sulle haiget. Kuigi nö randid jäävad mõlemaga ja lõpu pead maha küürima.

Ehk oli asi ka selles, et lasime enne näol nö üles soojeneda natukene õhtu päikeses ja siis panime maski peale. Soovitatav ongi nägu enne nö sooja rätiku all pehmendada ja poorid avada, et mask paremini töötaks.

Igaljuhul, mina toodet kiidan ja kui vaja, löön “marimell soovitab” templi peale!

Aga kui rääkida nüüd sellest, kas osta 20€ mask ja olla kindel, et see toimib, või tellida Alist 2€ mask, mis su nägu koos karvadega kisub, siis… Ma maksaks 20. Nagu päriselt ka, tähtsam on see, et ma ei pea pärast raiskama 200, et kaheeurose maski tagajärgi likvdeerida. Me ei tea ju never netist tellides, kas see mask on läbinud mõne kontrolli või ei.

Pilaten Eesti tooted on läbinud kõik terviseamaeti kontrolli ja on sealjuures alati varustatud ka sertifikaatidega, et tõedada toote kvaliteeti. Ja minu meelest tõendab kõige paremini asja kvaliteeti see, et seda müüakse ka Ideaalkosmeetikates.

Kes tahab, siis teab, kust head maski saab – pilaten.ee

...